Previous
Next

SaaS (Software as a Service) hakkındaki gerçekler

by Cem Kefeli 17. Haziran 2009 10:38

SaaS - Software as a ServiceBirçok vendor her geçen gün SaaS uygulamalarının maliyeti düşürdüğünü ve verimi attırdığını defalarca söylüyor. Ayrıca kurumsal çözümler de dahil SaaS’a hazır olduklarını dile getiriyorlar. Kulağa gerçek olamayacak kadar hoş gelen bu konsept acaba nereye gidiyor ve ne kadar gerçek?

SaaSTurkey'de yer alan "SaaS (Software as a Service) hakkındaki gerçekler" başlıklı yazımın devamına burayı tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Yorum ekle

biuquote
  • Yorum
  • Canlı önizleme
Loading

Hakkımda...

Cem KEFELİ

Electronics and
Telecommunication Eng.
devamı...


Son yapılan yorumlar...

Comment RSS

Yasal bir uyarı...

Disclaimer"Bu web sitesinde görmüş olduğunuz bilgilerin, dokümanların ve diğer materyallerin kullanılmasından doğabilecek hiç bir sorumluluktan site sahibi sorumlu tutulamaz. Web sitesi içerisinde yer alan yazılar, yorumlar, resimler ve diğer tüm içerikler yalnızca sahibinin görüşünü yansıtmakta olup içeriğin sahibi kişilerin çalıştığı kurumları bağlayıcı hiç bir nitelik taşımamaktadır. Yapılan tüm alıntılar mutlaka kaynak gösterilerek verilmeye çalışılmaktadır. Web sitesi içerisinde bulunan ilgili materyaller, ilgili yasal kurumlar tarafından uygun görülmemesi durumda kaldırılacaktır."
General