Previous
Next

www.cemkefeli.com kullanım koşulları ve telif hakları

Yasal sorumluluklarcemkefeli.com alan adı ve web sitesi içeriği telif hakları kapsamında Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike 3.0 ile korunmaktadır. Site içerisindeki hiç bir öğe izinsiz ve alıntı yapılmaksızın kopyalanamaz, kullanılamaz ve çoğaltılamaz. cemkefeli.com web sitesinden alınan tüm içerikler için bu sayfa ile düzenlenen tüm telif hakları kabul edilmiş sayılır. Bu telif hakları kapsamında;

Web sitesi içerisinde yer alan yazıları sizler de web sitenizde yayımlayabilirsiniz, Fakat yazının içerisinde cemkefeli.com'dan alınan içeriği link olarak göstererek kaynak vermek ve bu adresteki iletişim formunu kullanarak site sahibinden onay almak zorundasınız.
cemkefeli.com içerisinde yer alan yazıları, fotoğrafları, resimleri, yorumları ve hiç bir içeriği ticari amaç ile hiçbir şekilde kullanamazsınız!
cemkefeli.com'dan alıntı yaptığınız tüm içerikleri sizlerde bu sayfada ve Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike 3.0 telif hakları kapsamında belirtildiği gibi aynı lisans ile yayımlamak zorundasınız.
  • cemkefeli.com web sitesinde görmüş olduğunuz bilgilerin, dokümanların ve diğer materyallerin kullanılmasından doğabilecek hiç bir sorumluluktan site sahibi ve cemkefeli.com sorumlu tutulamaz.
  • cemkefeli.com web sitesi içerisinde yer alan yazılar, yorumlar, resimler ve diğer tüm içerikler yalnızca sahibinin görüşünü yansıtmakta olup içeriğin sahibi kişilerin çalıştığı kurumları bağlayıcı hiç bir nitelik taşımamaktadır.
  • Yapılan tüm alıntılar mutlaka kaynak gösterilerek verilmeye çalışılmaktadır. cemkefeli.com web sitesi içerisinde bulunan ilgili materyaller, ilgili kişiler ya da kurumlar tarafından uygun görülmemesi durumda en kısa süre içerisinde kaldırılacaktır.
  • cemkefeli.com sitesindeki bağlantılar sizi başka sitelere yönlendirebilir. cemkefeli.com, bu sitelerin içeriği, doğruluğu veya işleviyle ilgili olarak, hiç bir sorumluluk üstlenmez. cemkefeli.com, bağlantısını verdiğimiz sitelerde daha sonra olabilecek herhangi bir değişiklikten sorumlu değildir.
  • cemkefeli.com we sitesine erişiminiz, kullanmanız veya bu siteden herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge indirmeniz nedeniyle bilgisayar donanımınızda veya diğer varlıklarınızda olabilecek herhangi bir hasar veya bulaşabilecek bir virüsten cemkefeli.com sorumlu tutulamaz.

cemkefeli.com © 2009-2011

Hakkımda...

Cem KEFELİ

Electronics and
Telecommunication Eng.
devamı...


Son yapılan yorumlar...

Comment RSS

Yasal bir uyarı...

Disclaimer"Bu web sitesinde görmüş olduğunuz bilgilerin, dokümanların ve diğer materyallerin kullanılmasından doğabilecek hiç bir sorumluluktan site sahibi sorumlu tutulamaz. Web sitesi içerisinde yer alan yazılar, yorumlar, resimler ve diğer tüm içerikler yalnızca sahibinin görüşünü yansıtmakta olup içeriğin sahibi kişilerin çalıştığı kurumları bağlayıcı hiç bir nitelik taşımamaktadır. Yapılan tüm alıntılar mutlaka kaynak gösterilerek verilmeye çalışılmaktadır. Web sitesi içerisinde bulunan ilgili materyaller, ilgili yasal kurumlar tarafından uygun görülmemesi durumda kaldırılacaktır."
General