Previous
Next

Özgeçmiş - Cem Kefeli

Cem Kefeli 1983 yılında Zonguldak'ta doğdu. İlkokul ve ortaokul öğrenimini Zonguldak Bahçelievler İlköğretim Okulu'nda, lise öğrenimini ise Zonguldak Mehmet Çelikel Anadolu Lisesi'nde tamamladı. Ortaokul ve lise yılları süresince tiyatro eğitimi aldı, çeşitli tiyatro oyunlarında yer alma şansı yakaladı.

2002 yılında Kocaeli Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümü'nde öğrenim görmeye başladı. Lisans eğitimi sonrasında 2006'da aynı üniversitede, aynı bölümde yüksek lisans eğitimine başladı ve 2008 yılında yüksek lisans derecesi almaya hak kazandı. Lisans ve yüksek linsans öğrenimi süresince birçok yazılım ve ürün geliştirme projesinde yer aldı. Özellikle sayısal video işleme, sayısal ses işleme, gömülü sistemler, gerçek zamanlı uygulamalar, java/c++/.NET dilleri ile yazılım geliştirme konularında çalışmalar yaptı. 

2008 yılında doktora öğrenimine ve eş zamanlı olarak da Nortel Networks Netas'ta IP Multimedia Subsystem (IMS) Software Design Engineer olarak çalışmaya başladı. 2010'da Netaş'tan ayrılarak AVEA'da Kıdemli VAS Servis Mühendisi görevini üstlendi. 2014 yılından bu yana ise Vodafone Türkiye'de Orta Katman Servisleri Eksperi olarak görev yapmaktadır.

İlgi alanları arasında Java teknolojileri, mobil uygulamalar, çok katmanlı yazılım mimarileri, gömülü sistemler, dijital sinyal işleme, dijital görüntü işleme, dijital ses işleme, uygulama sunucuları ve web teknolojileri bulunmaktadır.

Linked-in profiline ulaşmak için lütfen burayı tıklayınız....

Hakkımda...

Cem KEFELİ

Electronics and
Telecommunication Eng.
devamı...


Son yapılan yorumlar...

Comment RSS

Yasal bir uyarı...

Disclaimer"Bu web sitesinde görmüş olduğunuz bilgilerin, dokümanların ve diğer materyallerin kullanılmasından doğabilecek hiç bir sorumluluktan site sahibi sorumlu tutulamaz. Web sitesi içerisinde yer alan yazılar, yorumlar, resimler ve diğer tüm içerikler yalnızca sahibinin görüşünü yansıtmakta olup içeriğin sahibi kişilerin çalıştığı kurumları bağlayıcı hiç bir nitelik taşımamaktadır. Yapılan tüm alıntılar mutlaka kaynak gösterilerek verilmeye çalışılmaktadır. Web sitesi içerisinde bulunan ilgili materyaller, ilgili yasal kurumlar tarafından uygun görülmemesi durumda kaldırılacaktır."
General